Kompleksowa
Obsługa
Firmy

Biuro Rachunkowe stale poszerza swoją ofertę, aby umożliwić swoim klientom dostęp do usług wsparcia i promocji biznesu, na najwyższym poziomie

Jesteśmy gotowi do współpracy. Zadzwoń i umów się na spotkanie lub wyślij e-mail Przygotujemy indywidualną ofertę specjalnie dla Ciebie

inessa warszawa arrow right

Biuro rachunkowe Inessa

O firmie

Biuro Rachunkowe „INESSA” S. C. zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą świadczonych usług. Są one skierowane zarówno do przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą, jaki i do podmiotów gospodarczych już działających o różnorodnych formach i zakresie działalności.

Znajomość aktualnych przepisów podatkowych i finansowych oraz najnowszych rozwiązań z dziedziny rachunkowości, gwarantuje naszym Klientom możliwość wszechstronnej obsługi, fachowość oraz terminową i dokładną realizację powierzonych zleceń.

Jesteśmy na rynku od 1 listopada 2008 roku.
100%
Zadowolonych klientów
100%
Zadowolonych klientów
100%
Zadowolonych klientów

Cenimy rozwój zawodowy i doskonalenie umiejętności, dlatego stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach zawodowych i kursach. Skomplikowane i dyskusyjne problemy rozwiązujemy przy współudziale współpracujących z nami kancelarii prawnych i audytorskich.

Świadcząc kompleksową obsługę, dbamy o całość powierzonych nam obowiązków w najdrobniejszych szczegółach. Bierzemy pełną odpowiedzialność za wykonaną pracę.

Naszą cechą nadrzędną jest profesjonalizm świadczonych przez nas usług oraz gwarancja poufności na każdym etapie działalności.

Mamy duże doświadczenie w księgowości bo mamy różnorodnych klientów z różnych branż
potrafimy sprostać wymaganiom każdego klienta
Główne zalety prowadzenia księgowości przez Biuro Rachunkowe:

Klient nie musi nabywać drogiego oprogramowania i dbać o jego aktualizacje,

Klient nie musi prowadzić rekrutacji pracowników księgowości oraz ponosić kosztów ich wynagrodzeń – oszczędza swój czas i pieniądze,

Klient ponosi stałe koszty prowadzenia księgowości

Klient przenosi odpowiedzialność za księgowość na zleceniobiorcę – Biuro Rachunkowe

Klient ma zawsze wgląd w stan finansów i podatków przekazywanych w dogodnej dla niego formie.